+420 778 023 025
+420 774 032 031

Kultivátory

Nářadí sloužící ke kultivaci a ničení plevelů v meziřadí viničních porostů. V našem portfóliu naleznete kultivátor značky AGROFER model VARIO AG v několika různých provedeních. Vyznačuje se rámem s povrchovou úpravou zinkováním a slupicemi čtvercového profilu s odpružením a výrazným vibroefektem. Kultivátor značky FAZA model TIGER, který je vyráběný ve 3 variantách. Předností tohoto stroje je nosný rám z tvrzeného materiálu a nonstop jištění všech pracovních orgánů.

FAZA TIGER

FAZA TIGER

Kultivátor do vinic, vhodný pro práci v nejtěžších podmínkách. Slouží především k provzdušnění půdy a ke zničení nežádoucích plevelů. Stroj je vybaven dlátovými slupicemi pro kypření půdní vrstvy, které jsou pomocí pružin neustále jištěny. Stroje je v zadu vybaven drobícím válcem, který napomáhá k lepšímu zpracování a drcení hrud. Kultivátor FAZA TIGER se vyrábí ve třech provedeních a to s 5, 7, nebo 9 dlátovými slupicemi.

AGROFER VARIO AG

AGROFER VARIO AG

Kultivátor do vinic AGROFER VARIO AG je vhodný zejména pro střední až středně těžké a těžké podmínky. Díky svému robustnímu rámu trapézového tvaru má lepší kinematiku než ostatní kultivátory. Je vyráběn ve třech provedeních, a to s 6, 9 a 11 slupicemi čtvercového profilu s odpružením a vibroefektem pro rozdrobení půdy.

AgroLand KOKOS

AgroLand KOKOS

KOKOS je kultivátor určený pro zpracování půdy ve vinicích a sadech. Je k dispozici v pracovních šířkách od 1,25 m do 2,0 m. Kompaktní konstrukce stroje usnadňuje manévrování stroje při práci ve zúžených prostorech.