+420 778 023 025
+420 774 032 031

Stroje pro zpracování půdy

Stroje pro orbu, kultivaci, kypření a ostatní operace od značek Kverneland a AgroLand

Kompaktory

Kompaktory

Přesné kultivátory pro přípravu předseťového lůžka v záběrech od 4.00 do 6.00 m. 

Pluhy

Pluhy

Pluhy Kverneland vyznačující se kvalitním zpracováním. Jsou vhodné pro orbu do všech půdních podmínek. Pluhy polonesené otočné, polonesené klasické, nesené otočné, nesené klasické.

Kultivátory, Radličkové kypřiče

Kultivátory, Radličkové kypřiče

Stroje pro všechny druhy zpracování půdy: podmítka strniště po sklizni, příprava seťového lůžka po orbě, mělké zpracování půdy na jaře, nebo podmítka strniště po aplikaci mrvy, kejdy nebo po zelením hnojení.

Kompaktní talířové brány

Kompaktní talířové brány

Talířové brány značky Kverneland a AgroLand jsou díky svému robustnímu kvalitnímu zpracování vhodné pro zpracování všech druhů půd v různých záběrech. Stroje jsou vyráběny ve variantách jako nesené pevné, nesené sklopné a polonesené. 

Hloubkové kypřiče

Hloubkové kypřiče

Stroje pro hloubkovou kultivaci určené pro práci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kvalitně zpracované hloubkové kypřiče od značek Kverneland a AgroLand.

Rotační brány

Rotační brány

Rotační brány Kverneland pro traktory středních a vyšších tříd, vyráběné ve verzi pevné nebo sklopné. Jsou vhodné pro všechy druhy půdních podmínek.

Rotační kypřiče

Rotační kypřiče

Rotační kypřiče značky Kverneland jsou vhodné pro traktory nižších výkonových tříd. Svou univerzálností jsou vhodné pro práci v zahradnictví, zelinářství a zemědělství.

Pěchy a válce

Pěchy a válce

Válce a pěchy byly navrženy pro zajištění účinného zhutnění půdy, vytvoření dobrého kontaktu semen s půdou (po výsadbě...) a kořenů s půdou (po zimních mrazech...). 

Rotační plečky

Rotační plečky

Technologie využívající princip "motyčky" pro plošné zpracování půdy, která je nezávislá na počtu řádků.