+420 778 023 025
+420 774 032 031

ŘADA POSTŘIKOVAČŮ KVERNELAND – STAVÍ NA ROZSÁHLÝCH ZKUŠENOSTECH A JE PŘIPRAVENA NA BUDOUCNOST

21. 1. 2022

Společnost Kverneland je již více než 50 let jedním z průkopníků ve vývoji postřikovačů.

Společnost Kverneland je již více než 50 let jedním z průkopníků ve vývoji postřikovačů. Během těchto let společnost získávala zkušenosti, přičemž se brzy zaměřila na životní prostředí, kompatibilitu se systémem ISOBUS a elektroniku. V současné době má společnost Kverneland k dispozici novou, technicky vyspělou kompletní řadu postřikovačů, včetně čelně nesených, zadně nesených, tažených a samojízdných, které splňují požadavky na postřik, protože každá plodina si zaslouží tu nejlepší péči.

Přesný, snadný a nákladově efektivní postřik

Postřikovače Kverneland jsou vyvíjeny v úzké spolupráci se zemědělci a pro zemědělce, jsou navrženy tak, aby zajišťovaly přesný, snadný a nákladově efektivní postřik. Důležitým faktorem je vysoká přesnost postřiku. Technologie postřikovačů Kverneland zajišťuje, že postřik je prováděn s nejvyšší možnou účinností. Naše vlastní elektronická řešení jsou toho příkladem – pomáhají obsluze maximalizovat výkon, ale přitom neustále umožňují snadnou práci s novými funkcemi. To zaručuje menší plýtvání postřikem, snížení vstupních nákladů a minimalizaci dopadu na životní prostředí.

Vlastní vývoj elektronických řešení
Elektronika postřikovačů Kverneland nabízí širokou škálu ovládacích prvků, které  vyhoví požadavkům každého zemědělce. Kompletní řada postřikovačů Kverneland (kromě neseného postřikovače iXter A) může být dodána jako ISOBUS kompatibilní, což znamená snadné zapojení do jakéhokoli terminálu s certifikací AEF. Postřikovače Kverneland jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly optimální ochranu plodin a zároveň byly ohleduplné k životnímu prostředí. Díky specifickým vlastnostem lze postřikovače snadno přesně naplnit a důkladně vyčistit, čímž se šetří náklady a zároveň se minimalizuje dopad na životní prostředí. Jsme připraveni na budoucnost!