+420 778 023 025
+420 774 032 031

Mistrovství v řezu révy vinné 2019

22. 2. 2019

Jako každý rok se naše firma, jakožto regionální prodejce traktorů značky Kubota, která je jedním ze sponzorů této akce zůčastnila akce Mistrovství v řezu révy vinné, kde jsme prezentovali naši techniku.

Letošní Mistrovství v řezu révy vinné se konalo v Sedleci u Mikulova a jako hostitel se prezentovalo ZD Sedlec. Jako každý rok si počasí nebralo servítky a zaskočilo tak návštěvníky intenzivním větrem. I přesto se však akce vydařila a všichni si ji patřičně užili.

Na této akci jsme prezentovali dva traktory značky Kubota v agregaci se stroji pro kultivaci meziřadí od firmy AgroLand. První soupravu tvořila Kubota M5071 s kultivátorem AgroLand Kokos a druhou soupravu tvořil traktor Kubota M5091 vybavený předním tříbodovým závěsem a nakladačem, který byl agregován s talířovým podmítačem značky AgroLand WINEDISC. 

"Vítězem 15. ročníku Mistrovství ČR v řezu révy se stal Tomáš Petržela z Vinařství Kovacs Novosedly. Nejúspěšnější řezačkou mezi ženami byla Simona Mančíková z Terezína. V kategorii Junior vyhrál Miroslav Vodák ze SVŠ Valtice. Vinařskou akci, jejímiž organizátory jsou Svaz vinařů České republiky ve spolupráci se společností BS Vinařské potřeby, hostila letos společnost Zemědělské družstvo Sedlec." Zdroj: www.svcr.cz