+420 778 023 025
+420 774 032 031

KVERNELAND EXACTA-CL EW ROZMETADLO S UNIKÁTNÍM SYSTÉMEM VÁŽENÍ

25. 7. 2020

Rozmetadlo Kverneland Exacta-CL EW s unikátním systémem vážení.  Rozmetadlo disponuje volitelnou soupravou lopatek, takže dokáže dosáhnout pracovního záběru až 28 m.

Díky snadno namontovatelným hliníkovým nástavbám lze základní zásobník o objemu 1100 litrů zvětšit až na 2000 litrů. Exacta-CL EW má váhové sensory, které jsou vybaven referenčním snímačem - automatická kalibrace a korekce a kontinuální vážení.

 

Exacta-CL EW s referenčním senzorem

Na základě této unikátní technologie jsou všechny negativní vlivy eliminovány, což zajišťuje maximální přesnost rozmetání. Dokonce i na hůře dostupných svazích. Rozmetadlo Kverneland Exacta-CL EWzaručuje vyrovnanou kvalitu rozmetání. Zvyšuje kvalitu rozmetání při snížení nákladů.

 

Basic Section Control

Rozmetadlo Exacta-CL EW má integrované ovládání sekcí pracovního záběru, které poskytuje optimální rozložení hnojiva. Pracovní záběr rozmetadla je vždy rozdělen do sekcí, s tím, že minimální záběr jedné sekce je 2 metry. Ve stejném okamžiku je automaticky seřizována i dávka průtokem hnojiva (kg/mm) tak, aby byla docílena dávka hnojiva na jednotku plochy. Tato kombinace zaručuje rovnoměrnost rozmetacího obrazce