+420 778 023 025
+420 774 032 031

IM FARMING KALKULAČKA

11. 5. 2022

Momentálně zažíváme turbulence na trhu a náklady rychle rostou. S našimi systémy precizního zemědělství pro rozmetávání, postřik a setí získáte možnost pracovat efektivněji a dosáhnout vyšší ziskovosti vašeho podnikání. 

Díky naší kalkulačce iM FARMING uvidíte, kolik můžete denně ušetřit na nákladech používáním těchto systémů pro precizní zemědělství.

Na kalkulačce si můžete spočítat reálný odhad možných úspor podle velikosti farmy, tvaru pole, pracovní šířky a skutečných nákladů na rozmetání, postřik a setí. Pomocí funkce GPS Vvm kalkulačka vypočítá výši úspor nákladů. Nyní máte možnost při použití systémů pro precizní zemědělství přesně sít, postřikovat a rozmetávat bez přesahů.

Stačí pár kroků a uvidíte, kolik můžete ušetřit. Prostě si zvolte používaný nástroj a vyplňte údaje o poli a kalkulačka už vám sama spočítá, kolik můžete na farmě denně ušetřit. Vypadá to zajímavě? Tak si to vyzkoušejte kliknutím na níže uvedený odkaz!

Vezměte prosím na vědomí, že neukládáme žádné vaše oosbní údaje.

KLIKNĚTE ZDE pro otevření kalkulačky iM FARMING.

Kalkulačka iM FARMING je v současné době dostupná v těchto jazycích: Anglicky, francouzsky, německy, nizozemsky, španělsky, italsky, polsky a maďarsky.